8 Hours of Road Atlanta by RGPL League

rFactor 2 a URD EGT mod

rFactor 2

Jak jsme psali výše, nyní používáme platformu rFactor 2. Ten si musíte koupit, nejlépe dnes již na STEAMu. Osobně doporučujeme koupit si samozřejmě dražší licenci, která je ovšem na celý život, než si kupovat každý rok další a další prodloužení licence. Pojedeme na poslední verzi rFactor 2 v1092, která je jako poslední dostupná jak na STEAMu, tak NON-STEAMU. Doporučujeme ovšem již přejít na STEAM. Stejně nebudete mít v budoucnu na výběr a hlavně předejdete spousta novým problémům, které ISI má s rozdvojením verzí. Hru si tedy můžete koupit přímo na STEAMu nebo na stránkách www.rfactor.net. Pokud jste sledovali náš FaceBook RGPL ligy nebo RGPL Endurance Teamu, mohli jste již několikrát sehnat rFactor v akcích od -25 až téměř -50% ceny.

 

United Racing Design (URD) EGT 2.0

Mod, na kterém pojedeme je placený. Proč? Protože na rFactor 2 aktuálně neexistuje lepší mod na Endurance. Tento je na rFactor 2 od začátku, autor se o něj stará - máme na výběr 4 suché směsy pneumatik, 2 mokré směsy do deště. Mod je optimalizován, funguje spolehlivě, jezdí se všude po světě. Je to velice populární a nejznámější mod. Na webu www.unitedracingdesign.net si jej můžete koupit za €5.40, nechceme podporovat pirátství, takže z našeho serveru se vám automaticky stáhne pouze trať a auta. K přístupu na server budete ovšem potřebovat ještě soubor URD_Sounds.rfcmp. Nebudeme po vás nijak loudit, jak jste k modu přišli, ale zkuste pár z vás vývojáře modu podpořit :)

 

RGPL Endurance Server

Když už vše máte, připojíte se na náš server v Matchmakeru, kde jej najdete pod adresou RGPL Endurance. Heslo na server je rgplcatbox a jak jsme říkali, kromě URD_Sounds.rfcmp (mějte jej ve složce Packages) se vám vše stáhne a nainstaluje při připojení na server.

 

ReJoin

Když máme ten rFactor 2, tak samozřejmě máme i konečně tolik oslavovanou novinku, kterou je ReJoin! Pokud vaše auto v závodě spadne, stačí se na server připojit jako normální hráč (ne Spectactor) a vaše auto na vás bude čekat v garáži! Bohužel, ztratíte když budete opravdu hodně rychlí, určitě 2 kola, ale co to je oproti konci, v rFactor 1? Nikdy nevíte, co se ostatním stane. V garáži na vás bude auto čekat tak, jak jste jej opustili v závodě, tj., s palivem, které bylo před pádem, nastavením, i sadou gum. Takže pokud by ReJoinem chtěl někdo vyřešit rozbité, nepojizdné, shořelé nebo jakkoliv dotčené auto, nepomůže si. Po ReJoinu mu stejně motor nastartovat nepůjde, pokud před pádem shořel nebo došlo palivo.

 

 rFactor 2 Studio 397  rFactor 2 Steam  URD EGT Mod

 

INFORMACE O ZÁVODĚ

ZÁVOD
Mod: 
Studio 397 GT3 Pack
Trať: Road Atlanta
Délka závodu: 8 hodin
Zrychlení času: 1x
Datum: 30. června 2018
Kvalifikace: 15:00
Warm-Up: 15:45
Čas startu: 16:00
Časové pásmo: UTC/GMT +02:00
Název serveru: RGPL Endurance
Heslo: rgpl


POČASÍ
Reálné počasí: předpověď

liveracers2

RGPL League

RGPL TEAMSPEAK

TeamSpeak icon2

 TS3 Server: rgpl.eu

PŘIHLÁŠENÍ

go4games2 kartarena2 mrc2 citb2
GO4GAMES
KARTARENA PLZEŇ
MY RACING CAREER
QUALITY HOSTING & TS3