PRAVIDLA

1)    REGISTRACE

Registrace probíhá přes fórum. Zde je vytvořený topic a do něj budete registrovat své auta.
Registrace bude vypadat v následujícím tvaru:

#77  - TeamRGPL - BMW Z4 GTE
Honza Beneš, Jakub Krejčí

#88 – TeamRGPL - Corvette C7R GTE
Bernd Schneider, Honza Beneš, Marek Dolíhal

Pravidlo pro jezdce je povinnost nejpozději do 4 hodin vystřídat jezdce. Tento jezdec nesmí po vystřídání dalších 60min sednout do stejného auta. V tomto pravidlu povolíme výjimku JEDNOHO kola. Tj., hráč může např. 1min před uplynutím 4 hodinového stintu, odjet ještě jedno kolo. Víc ne. To znamená, máme tu odchylku cca 3min.

60min limit na vrácení do auta je pevný, nesmí být zkrácen! Porušení bude potrestáno přičtením jedné minuty do výsledného času!

Registrované týmy se budou postupně doplňovat do sekce TÝMY na webové stránce.

Jeden jezdec může jet/být registrován maximálně ve dvou autech.

Vybírat si můžete jen startovní čísla 2 ÷ 99.

Číslo 1 si může vybrat tým Endurance za vítěztví v RGPL Endurance Series 2020!


2)    VYTVOŘENÍ TÝMU - SKINU

Každý tým si může vytvořit nebo někde stáhnout skin do hry a aplikovat jej do závodu. Postup je jednoduchý. Ve hře je jen základní vozový park bílých aut, templaty jsou ke stažení.

Cedulku s číslem najdete také ve složce s templatema a musí být umístěno povinně mezi koly auta. Tj. na dveřích, za předním kole, před zadním kolem.

Skiny odešlete na speciálně zřízený email, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ;-)


3)    KVALIFIKACE

Kvalifikace proběhne v sobotu 18. 07. 2020 před závodem. Bude trvat 45 minut.

Jezdec, který nejede své měřené rychlé kolo ani své nejrychlejší a ví, že se nezlepší, má povinnost pustit rychlejšího, uhnutím do nezávodní stopy. Porušení se bude trestat startem z posledního místa.

ESC během kvalifikace je zakázán. Jezdec musí přijet ke svému pit stání a tam teprve může stisknout ESC.


4)    ZÁVOD

Závod startuje v 10:00 za Safety Carem, ve dvojřad, odjede se jedno kolo, piloti se řídí pokyny hry. Hra sama závod odstartuje.

Všichni jezdci na trati, jsou povinni být na našem TeamSpeaku, kvůli možnosti konfrontace s Adminy.
Každému jezdci je doporučeno natrénováno minimálně 40 kompletních kol.

V závodě je zakázáno bezdůvodně blikat a troubit! Vyblikávat je možno jen auta, která jsou okolo zpět – upozorněním, bliknu 2x – 3x, ne 20x.


5)    CHOVÁNÍ NA TRATI, PENALIZACE APOD.

Během závodu je zakázané chatovat - bude se trestat průjezdy boxy.

Na serveru budou pouze jezdci, kteří závodí. Jezdci, kteří budou nastupovat do auta, se na server přihlásí maximálně 5 – 10 minut před boxy, a po opuštění auta, zase řidič server opustí. Zbytečně nezatěžujme server diváky!

Pokud chcete podat na někoho protest, ozvěte se Adminům na TeamSpeaku, kde vždy nějaký Admin bude! Třeba konkrétně napsat / říci, co se stalo, komu se stalo, kdo mu to udělal, kde a kdy – musíte tak udělat do 5ti kol nebo 10ti minut.

V boxech jezdit na Pit Limiter a nepřekračovat rychlost v boxech. Při zjištění tohoto prohřešku následuje penalizace průjezd boxy.

Bránit pozici maximálně jednou změnou směru jízdy. Kličkování, vybržďování, vytlačování, nárazy do soupeřů apod. bude trestáno průjezdem boxovou uličkou, penalizací stop and go, nebo černou vlajkou a následnou diskvalifikací!

Pokud bude mít někdo v závodě po delší dobu vyšší PING jak 300ms, bude vyhozen ze serveru! Pokud někdo bude mít takovýto problém s připojením, urychleně vystřídejte pilota a ten ať si problém vyřeší, než opět usedne do auta!

Na trati se každý jezdec musí chovat podle známých pravidel reálných závodních sérií. Tzn.: Nekličkovat po trati, nevytlačovat, nezavírat zatáčky, pokud už část soupeřova auta je na úrovni vašeho auta, nenarážet do aut, necutovat, musíte mít minimálně 2 kola na trati, dodržovat rychlostní limit v boxech.

Tresty budou udělovány opět tak jako v reálu. Napomenutí, průjezd boxy, penalizace stop and go a přičtením času na konci závodu za incidenty nevyřešené na trati.


6)    HARMONOGRAM

KVALIFIKACE: Sobota 18. 07. 2020 - 09:00 ÷ 09:45.

ZÁVOD: Sobota 18. 07. 2020 - Start 10:00.

Poslední termín, kdy se můžete do závodu přihlásit, je 16. 07. 2020 ve 20:00 hod. Toto datum je zároveň termín, do kterého musíte poslat své skiny na náš email!

Termíny vydávání TeamUpdatů:

Budou vycházet průběžně a budou se stahovat sami ze serveru.


7)    NASTAVENÍ SERVERU A HRY

ABS = No
TC = No
Spotřeba paliva: Normální
Ojetí pneumatik: Normální
Mechanické poškození: Normální
Poškození:  80%
Safety Car: není

 

8)    KOLIK CELÁ TÁTO SRANDA BUDE STÁT?

Závod je zcela zdarma, nemusíte nic platit, je to pouze volný závod mezi lidmi ligami apod. Kdo by rád chtěl jet, nechť jede. Minimálně vás ovšem musí být dva kusy do jednoho auta!

INFORMACE O ZÁVODĚ

ZÁVOD
Mod: 
Studio 397 GT3 Packs
Trať: Spa Francorchamps
Délka závodu: 24 hodin
Zrychlení času: 1x
Datum: 18. července 2020
Kvalifikace: 09:00
Warm-Up: 09:45
Čas startu: 10:00
Časové pásmo: UTC/GMT +02:00
Název serveru: RGPL 24 Hours of Spa 2020
Heslo: rgpl


POČASÍ
Reálné počasí: předpověď

LIVE TIMING

livetimingrf2log

liveracers2

RGPL League

PŘIHLÁŠENÍ

mrc2 citb2
MY RACING CAREER
QUALITY HOSTING & TS3